www.xvideosking.me

avgle

Reklama
Z ŻYCIA MIASTA

SENIOROWEROWY WEEKEND JUŻ W SOBOTĘ!

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza wszystkich seniorów na organizowany po raz pierwszy w Polsce SenioRowerowy weekend. Radomszczańska odsłona imprezy odbędzie się w sobotę 24 września 2016 r. w MDK w Radomsku. Początek o godz. 10.00.

plakaty-lodzkie-sobota

Na seniorów, którzy wezmą udział w imprezie czeka mnóstwo atrakcji. Będą wśród nich m.in. konkursy, upominki, prowadzone przez instruktorów i policjantów warsztaty bezpiecznej jazdy oraz mobilny mechanik rowerowy.

– Szanowni Seniorzy! Zabierzcie swoje rowery i 24 września przyjedźcie do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku! Najlepsi fachowcy zupełnie za darmo dokonają przeglądu technicznego Twojego roweru i usuną drobne usterki – informują organizatorzy imprezy.

SenioRowerowy Weekend to nie tylko okazja do pogłębienia swojej wiedzy, dotyczącej bezpieczeństwa na rowerze. To również szansa na wygranie nowoczesnego, wygodnego roweru i lekkiego kasku. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprosi wszystkich ochotników do udziału w quizie dotyczącym bezpieczeństwa rowerzystów.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.